Şcoala Doctorală

Facultatea de Ştiinţe Aplicate, Universitatea POLITEHNICA din Bucureşti

---

 

Lista conducătorilor de doctorat afiliaţi

Şcolii doctorale

 

Prof. univ. Dr.

Buzatu Daniela

buzatu@physics.pub.ro

Prof. univ. Dr.

Căta-Danil Gheorghe

cata-danil@physics.pub.ro

0744895168

Prof. univ. Dr.

Cristescu Constantin

cpcris@physics.pub.ro

C.S.I Dr.

Dumitraş Dan

dan.dumitras@inflpr.ro

0743147407

Prof. univ. Dr.

Enăchescu Marius

marius.enachescu@upb.ro

0752003044

Prof. univ. Dr.

Flondor Paul Cătălin

pflondor@yahoo.co.uk

021 2520089

Prof. univ. Dr.

Halanay Andrei

halanay@mathem.pub.ro

0741501747 ; 021 6192626

Prof. univ. Dr.

Homentcovschi Dorel

homentco@binghamton.edu

Prof. univ. Dr.

Ionescu Anca Luiza

alexe@physics.pub.ro

021 4029321 ; 0745944647

Prof. univ. Dr.

Iordache Dan

daniordache2003@yahoo.com

Prof. univ. Dr.

Joiţa Maria

maria.joita@mathem.pub.ro

http://dep2.mathem.pub.ro/joita/joita_en.html

Prof. univ. Dr.

Mortici Cristian

cristinel.mortici@hotmail.com

Prof. univ. Dr.

Moţoc Cornelia

emilpd@yahoo.com

Prof. univ. Dr.

Niculescu Ecaterina

niculescu@physics.pub.ro

Prof. univ. Dr.

Păun Viorel-Puiu

paun@physics.pub.ro

Prof. univ. Dr.

Popescu Ioan M.

imp@physics.pub.ro

0742557164

Prof. univ. Dr.

Postolache Mihai

mihai@mathem.pub.ro

Prof. univ. Dr.

Puşcaş Niculae

pnt@physics.pub.ro

0744361086

C.S.I Dr.

Sireteanu Tudor

siretimsar@yahoo.com

0740176559

Prof. univ. Dr.

Stan Cristina

cstan@physics.pub.ro

Prof. univ. Dr.

Udrişte Constantin

anet.udri@yahoo.com

 

 

 

 

---